EQAR

EQAR

Seznam visokošolskih zavodov in študijskih programov v postopku

Akreditacija > Seznam visokošolskih zavodov in študijskih programov v postopku

ŠTUDIJSKI PROGRAMI
 

Univerza Ime zavoda/članice Študijski program Strokovni delavec
Nova univerza Evropska pravna fakulteta Alternativno reševanje sporov, 3. st. Maja Milas
Univerza na Primorskem Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Sredozemsko kmetijstvo, 1. st. Martina Mravlja
Univerza na Primorskem Fakulteta za vede o zdravju Fizioterapija, 1. st. Anita Kajtezović
Univerza v Mariboru Fakulteta za organizacijske vede Krizni management, 1. st. Jožica Kramar
Univerza v Novi Gorici Visoka šola za vinogradništvo in vinarstvo Vinogradništvo in vinarstvo, 2. st. Martina Mravlja
Univerza v Novem mestu Fakulteta za zdravstvene vede Fizioterapija, 1. st. Jožica Kramar
Nova univerza   Tehnika in pravni inženiring trajnostne gradnje, 1. st. dr. Matjaž Štuhec
  DOBA Fakulteta za uporabne poslovne in družbene študije Maribor Inovacije in trajnostno poslovanje v digitalni družbi, 3. st. Jožica Kramar
  Gea College - Fakulteta za podjetništvo Podjetništvo v perspektivnih panogah, 1. st. Tatjana Horvat
  Visokošolski zavod Fizioterapevtika Fizioterapija, 2. st. Anita Kajtezović
  ALMA MATER EUROPAEA - Evropski center, Maribor Spletne in informacijske tehnologije, 1. st. dr. Matjaž Štuhec
  ALMA MATER EUROPAEA - Evropski center, Maribor Spletne in informacijske tehnologije, 2. st. dr. Matjaž Štuhec
  ALMA MATER EUROPAEA - Evropski center, Maribor Avtizem in sorodne motnje, izpop. Martina Mravlja
  B2 Visoka šola za poslovne vede, zavod Management, 1. st. Gregor Rebernik
Univerza v Mariboru Medicinska fakulteta Dentalna medicina, 2. st. Zala Sečnik
  ALMA MATER EUROPAEA - Evropski center, Maribor Arhivske znanosti, 3. st. Zala Sečnik
Univerza v Novi Gorici Fakulteta za podiplomske študije Materiali, 3. st. dr. Matjaž Štuhec
  ALMA MATER EUROPAEA - Evropski center, Maribor Ekoremediacije, 2. st. Tatjana Horvat
  Fakulteta za organizacijske študije Menedžment kakovosti, 1. st. Anita Kajtezović
  Fakulteta za organizacijske študije Menedžment kakovosti, 2. st. Anita Kajtezović
  Fakulteta za organizacijske študije Menedžment kakovosti, 3. st. Anita Kajtezović
  Fakulteta za poslovne vede Poslovne vede, 1. st. Tatjana Horvat
  ALMA MATER EUROPAEA - Evropski center, Maribor Socialna gerontologija, 1. st. Tatjana Horvat
Univerza v Mariboru Pravna fakulteta Evropsko in primerjalno pravo, 3. st. mag. Jernej Širok
  Fakulteta za organizacijske študije Razvojni menedžment, 2. st. Tatjana Horvat
  Fakulteta za organizacijske študije Menedžment v turizmu, 1. st. Tatjana Horvat
  Fakulteta za organizacijske študije Menedžment v turizmu, 2. st. Tatjana Horvat
  Fakulteta za uporabne družbene študije Psihosocialna pomoč, 1. st. Jožica Kramar
  Fakulteta za uporabne družbene študije Psihosocialna pomoč, 2. st. Jožica Kramar

Odločeno v 2018

     
  Fakulteta za državne in evropske študije Javna uprava, 3. st. Tatjana Horvat
Univerza v Mariboru Filozofska fakulteta Geografija, 2. st. Andrej Krček
Univerza v Mariboru Filozofska fakulteta Geografija, 3. st. Andrej Krček
Univerza v Mariboru Filozofska fakulteta Vedenjska in kognitivna nevroznanost, 3. st. Andrej Krček
Univerza v Mariboru Filozofska fakulteta Slovenski jezik in književnost, 2. st. Andrej Krček
Univerza v Mariboru Filozofska fakulteta Slovenski jezik in književnost, 2. st. Andrej Krček
Univerza v Ljubljani Fakulteta za družbene vede, Fakulteta za socialno delo, Filozofska fakulteta, Akademija za glasbo, Akademija za gledališče, radio, film in televizijo, Teološka fakulteta Humanistika in družboslovje, 3. st.* Klemen Šubic
  Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana Nanoznanosti in nanotehnologije, 3. st.* Jernej Širok
  Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana Ekotehnologije, 2. st.* Jernej Širok
  Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana Ekotehnologije, 3. st.* Jernej Širok
  Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana Informacijske in komunikacijske tehnologije, 2. st.* Jernej Širok
  Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana Informacijske in komunikacijske tehnologije, 2. st.* Jernej Širok
Univerza na Primorskem Fakulteta za management Management trajnostnega razvoja, 2. st.* Tatjana Horvat
Univerza v Ljubljani Fakulteta za družbene vede Politologija – študije politike in države, 1. st.* Tatjana Horvat
  ALMA MATER EUROPAEA - Evropski center, Maribor Fizioterapija, 3. st.* Tatjana Horvat
Univerza v Ljubljani Pravna fakulteta Specializacija znanj s področja prava, izpop.* Tatjana Horvat
  IEDC - Poslovna šola Bled, Fakulteta za podiplomski študij managementa Management, 3. st.* Tatjana Horvat

*Odločitev še ni dokončna.

 

VISOKOŠOLSKI ZAVODI
 

Univerza Ime zavoda / članice Vrsta akreditacije Strokovni sodelavec
  Fakulteta za transportne sisteme in ekonomiko proizvodnje Prva akreditacija - stara merila Tatjana Horvat
  Visoka šola Ravne na Koroškem Podaljšanje akreditacije dr. Matjaž Štuhec
Univerza na Primorskem Fakulteta za turistične študije - Turistica Akreditacija dislocirane enote Zala Sečnik
Univerza v Mariboru Fakulteta za logistiko Akreditacija dislocirane enote Tatjana Horvat
  Visokošolski zavod Fizioterapevtika Akreditacija lokacije Anita Kajtezović
  Visoka šola za zdravstvene vede Slovenj Gradec Preoblikovanje zavoda Jožica Kramar
  Visoka poslovna šola ERUDIO; Visoka šola za trajnostni turizem ERUDIO, samostojni visokošolski zavod Preoblikovanje zavoda Jožica Kramar

Odločeno v 2018

     
  Fakulteta za trajnostne gradnje* Prva akreditacija - stara merila Klemen Šubic

*Odločitev še ni dokončna.

 

VIŠJE STROKOVNE ŠOLE
 

Višja strokovna šola Vrsta postopka Strokovni delavec
EDC Kranj, Višja strokovna šola Evalvacija višje strokovne šole Gregor Rebernik

Odločeno v 2018

   
Ekonomska šola Murska Sobota, Višja strokovna šola Evalvacija višje strokovne šole Gregor Rebernik
B2 d.o.o., Višja strokovna šola Evalvacija višje strokovne šole Gregor Rebernik
Biotehniški center Naklo, Višja strokovna šola Evalvacija višje strokovne šole Gregor Rebernik
Skaldens, zasebni zdravstveni zavod, Višja strokovna šola za ustne higienike Evalvacija višje strokovne šole Gregor Rebernik
Prah, izobraževalni center, izobraževanje in usposabljanje d.o.o., Višja strokovna šola Rogaška Slatina - zasebna šola Evalvacija višje strokovne šole Gregor Rebernik
Ekonomska in trgovska šola Brežice, Višja strokovna šola Evalvacija višje strokovne šole Gregor Rebernik
Ekonomska šola Novo mesto, Višja strokovna šola Evalvacija višje strokovne šole Gregor Rebernik
Izobraževalni center Piramida Maribor, Višja strokovna šola Evalvacija višje strokovne šole Gregor Rebernik